Cекс під час менструації ( місячних )

Секс під час місячних, Правила сексу під час місячних, Чи можна займатися сексом під час менструації, Перерваний статевий акт і секс під час місячних, софт тампоны, soft tampons
Чому ви повинні займатися сексом під час менструації
Коли ви думаєте про секс під час менструації, у вас у голові з'являється образ забрудненої кров'ю постільної білизни? Час порушити це табу, оскільки з таким ставленням ви можете пропустити дещо цікаве: багато жінок вважають оргазм під час менструації набагато інтенсивнішим.
Суспільно менструацію довго вважали недбалою та огидною. У багатьох країнах це все ще залишається фактом, але, принаймні, на заході світу вже зрозуміли, що кров менструації не є отруйною. Навпаки, менструація може привести до нових висот у сексі. Якщо ви не мучитесь від болю внизу живота або сильного незадоволення, ви відчуваєте більше бажання під час менструації.

Тільки кілька жінок займаються сексом під час менструації
Міжнародне дослідження, проведене Clue та Kinsey Institute Condom Use Research Team, показало, що лише 15 відсотків опитаних жінок займаються своєю звичною сексуальною активністю під час менструації. 48 відсотків жінок уникатимуть генітального сексу, коли вони мають свої "дні". 41 відсоток жінок віддають перевагу стимуляції партнера. Це шкода, оскільки під час менструації жінки відчувають оргазм ще інтенсивніше, ніж зазвичай.

Оргазм під час менструації допомагає проти ПМС
Вагіна і клітор під час цього періоду краще пронизані кров'ю, що дозволяє жінці відчувати більше. Однак оргазм під час менструації має більше цілей, ніж просто задоволення: він може допомогти у звичайних симптомах менструації, таких як біль у спині та скрутжі. Авторка Хайке Клін у книзі "Дневник днів" пише, що секс під час менструації має знеболювальну дію та знімає болі завдяки виділенню гормонів щастя. М'язові скорочення матки, що виникають під час оргазму, додатково стимулюють менструацію, що призводить до більшого кровотоку і, відповідно, швидшого закінчення періоду.

Період відповідає подвійному еспресо
Soft-Tampons від "Joydivision" виготовляються в Німеччині. Вони виготовлені з екологічного матеріалу і не містять будь-яких хімічних добавок, що виключає внутрішні подразнення.
Проте, секс під час менструації також має недолік: відкрита шийка матки безперешкодно допускає патогенні мікроорганізми. Якщо ваш партнер вам не дуже відомий, варто скористатися презервативом - це рекомендується не тільки під час короткочасних стосунків, але й у будь-які інші дні циклу.

Секс під час менструації з використанням м'якого тампона
Той, хто під час сексу в період менструації бачить кровавий хаос, помиляється. Середня кількість крові під час менструації становить всього 16 мілілітрів, що приблизно відповідає об'єму подвійного еспресо. В кінці менструації кровотеча стає невеликою. Щоб жодна крапля не потрапила на білу простирадло, можна скористатися м'яким тампоном. Його легка серцеподібна форма ідеально вписується в анатомію жіночого тіла і може бути використана під час статевого акту. Повідомлено, що проститутки вже кілька років використовують Soft Tampons, щоб займатися своєю справою без перерви під час менструації. І жоден клієнт ніколи нічого не помітив.
М'які тампони без ниток – насолоджуйтесь життям щодня